jtemplate.ru - free extensions for joomla

Gim 2015-2016

Rok szkolny 2015-2016

Kl. 3 a GIM

Chludzińska Weronika, Czajkowska Roskana Wiktoria, Domańska Ewa Krystyna, Gorczyca Gabriela Agata, Heda Jakub Dominik, Kloczkowska Kaja Weronika, Łukaszewska Paulina Klaudia, Narzekalak Sergiusz, Obitko Marta, Podsiadły Mateusz, Przywojski Michał, Sołtysiak Aleksander Mikołaj, Staruk Krzysztof Wojciech, Wiech Robert Sebastian, Wieczorek Wiktoria, Wojtiuk Juliata, Zawierucha Natalia NIkola

Kl. 3 b GIM

Awdymirzec Oliwia Magdalena, Błoniarczyk Bartosz, Czekan Agnieszka, Gęsiorowska Natalia Patrycja, Gos Dominik Stanisław, Jędraszczyk Hubert, Kaberow Adam, Kawczyńska Julia Sara, Korczak Lucyna Olga, Kowalik Marcelina Maria, Kulesza Michał, Kurtz Małgorzata, Makowiecki Szymon, Miler Hubert Dominik, Niewisiewicz Błażej Juliusz, Podolski Kamil Michał, Pomiarowska Weronika, Radke Wiktoria Adriana, Sikorski Damian Bartłomiej, Snoch Daria Natalia, Stalinger Sandra Maria, Staruk Kamil Marcin, Śniegowska Natalia Marianna, Treiszta Joanna Maria


Kl. 3 c GIM

Augustun Natalia, Bubel Damian, Czechowski Kacper Wojciech, Czoriej Damina Krzysztof, Dryjański Kacper, Gałek Wiktoria Maria, Grabas Sebastian, Gruszczyński Michał Stanisław, Grzegorczyk Julia, Jakimczyk Patryk Waldemar, Janik Szymon, Mroczkowski Ryszard Zygmunt, Rawdanowicz Eryk, Sosnowski Maciej, Szambara Natalia, Szambara Patrycja, Szewczyk Sebastian, Trzepacz Igor Patryk

 

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

czerwiec 2018
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Znalezione obrazy dla zapytania zut ekonomia