jtemplate.ru - free extensions for joomla

2009/2010

Rok szkolny  2009-2010

Kl. III a LO

 

Zuszma Beata, Skorupska Hanna, Hładki Mateusz, Albin Daria, Andrych Hubert, Baranowska Marta, Bosiacka Justyna, Chołdrych Alicja, Daraź Malwina, Jurek Paulina, Klimczak Karol, Krzyżanowska Nina, Kuźmowicz Jakub, Markiewicz Paweł, Mazuro Piotr, Osicki Darian, Pajączkowska Karolina, Perełka Natalia, Reczek Karol, Sola Marta, Szczupak Adrianna, Szostek Roksana, Urbaś Dariusz, Włodarczyk Partycja, Wrażka Karolina, Drzewiecki Mateusz, Trafalska Monika

 

Kl.III b LO

 

Przychoćko Cezary, Żmijowski Oktawian, Zasadzińska Agata, Waruszewska Agata, Teler Aneta, Szpilska Marta, Rolirad Weronika, Robak Monika, Polerywczyńska Klaudia, Podolska Magdalena, Pelc Karolina, Pasierbek Magda, Niemczyk Samanta, Linoff Sabina, Kasprzyk Łukasz, Janowska Kalina, Hojden Kamila, Hamdaoui Essaid, Grzywacz Roksana, Grzelczak Aleksandra, Graf Marcin, Grabowska Ewa, Mróz Katarzyna, Gierasimczyk Radosław, Dwojak Paulina, Dudkiewicz Miłosz, Czujkowska Karolina, Cieślak Kamila, Brzóska Hubert, Błaszkiewicz Paulina, Nowak Kamil

 

Kl. III c LO

 

Dłuźialc Katarzyna, Bączek Jagoda, Bieniewicz Arkadiusz, Bieniewicz Mariusz, Dec Izabela, Dunajewska Anita, Figlarz Lucjan, Golisowicz Marcin, Grochowska Kinga, Klimuk Patryk, Komorowska Paulina, Martyna Bartłomiej, Marut Natalia, Mielewczyk Adrian, Murawiak Paulina, Muszala Justyna, Okoń Mateusz, Olszewska Kamila, Płotkowska Anna, Raczkiewicz Marika, Skopińska Estera. Skubiszewska Żaneta, Tchórz Malwina, Tomaszczyk Wojciech, Witczak Paweł, Wrześniewska Anna, Pawłowski Paweł, Oztusk Denis, Bartczak Adam

 

 

Kl. III d LO

 

Ojrzanowski Mariusz, Malko Magda, Wiza Borzysław, Sztomber Elwira, Ruszczycka Joanna, Pinkowicz Andżelika, Nowakowska Justyna, Nikonowicz Natalia, Niewiadomska Ilona, Majewska Ewelina, Kamińska Anna, Delczyk Anna, Chmielewska Ewa, Całkiewicz Justyna, BrzozowskaAnna, Bloch Sylwia, Birlet Paulina, Banasiak Dagmara, Ciechanowski Marta, Padolska Marta

 

Kl. III u LO

 

Szymakowiak Anna, Szczepanikiewicz Beata, Pankowski Szymon, Obłaska Marcelina, Nelska Natalia, Matunin Jowita, Linkowska Patrycja, Watral Aneta, Dudek Edyta, Długosz Albertyna, Górny Bartosz, Grabowiecka Katarzyna.

 

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

kwiecień 2018
pwścpsn
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Znalezione obrazy dla zapytania zut ekonomia