jtemplate.ru - free extensions for joomla

2006/2007

Rok szkolny 2006-2007

Kl. III a LO


Andryszak Joanna, Bulsa Mateusz, Choncel Karolina, Furga Wojciech, Gałek Marcin, Giernatowski Adam, Kmieć Sylwia, Kotnis Michał, Krawczyk Krzysztof, Krynicki Maciej, Łobos Paweł, Łuszczewski Paweł, Maciejewski Maciej, Makuch Michał, Medyńska Sylwia, Piotrowski Damian, Pokora Magdalena, Rozmyślak Marcin, Sikora Elżbieta, Soroka Łukasz, Stopczyński Mateusz, Struzik Adam, Szala Michał, Szewczyk Łukasz, Ślusarczyk Adam, Wołoszyn Michał, Wartalski Dariusz, Ziębowicz Paweł.


Kl. III b LO


Baran Katarzyna, Bednarek Mateusz, Drozd Katarzyna, Firlej Marcin, Kocór Michał, Kozakiewicz Joanna, Kraśniak Katarzyna, Lamperska Magdalena, Matusiak Marta, Narożańska Aleksandra, Niewiadomska Krzysztofa, Niewiadomska Kinga, Paradisz Katarzyna, Pawlak Paweł , Piotrowska Ewa, Rosłonkiewicz Karolina, Strączek Monika, Szychowska Sara, Tański Szymon, Todorska Kamila, Tołłoczko Daniel, Wełna Łukasz, Zarzycka Ewa, Witczak Natalia, Pawłowska Zuzanna.


Kl.  III c LO


Bartczak Paulina, Biniak Małgorzata, Borowiec Małgorzata, Brzezicka Agnieszka, Chmura Edyta, Dębska Justyna, Duda Agata, Grondys Joanna, Klimko Anna, Kołodziejska Ewa, Kot Patrycja, Kruszona Ewelina, Leśniak Izabela, Małecki Rafał, Mikołajczyk Kamila, Padjasek Miłosz, Rogaczewska Karolina, Różański Marcin, Sieklucka Dorota, Skorupski Maciej, Waruszewska Marta, Witowski Bartosz, Wurszt Anna.


Kl. III d LO


Żygadło Barbara, Zalewska Małgorzata, Warzocha Aneta, Tatara Kacper, Szwabowski Ariel, Swędrowska Magdalena, Suwała Katarzyna, Solińska Mariola, Sobiechowska Bernadeta, Rogala Marlena, Pyra Agnieszka, Poszepczyńska Monika, Mojsak Judyta, Mańkowska Justyna, Łakomiec Michał, Lorent Anna, Latosińska Karolina, Kozerska Kamila, Grochowski Krystian, Dąbek Katarzyna, Czajka Natalia, Blumka Mariusz, Bednarska Sandra.


Kl. III e LO


Bieniek Anna, Porowski Tomasz, Dębski Konrad, Cegiełka Anna, Jasińska Katarzyna, Gajewska Marta, Mazurek Grzegorz, Krzak Kamila, Ostrycka Marta, Misiaszek Monika, Piwowarski Dawid, Pezda Krzysztof, Woźniak Piotr, Bednarska Daria, Adamczyk Magdalena, Wojciechowska Aleksandra, Pastuszek Ewelina.


Kl. III u LO


Fatek Joanna, Kuryło Karolina, Trzmiel Adam, Stawińska Tamara, Bober Anna, Buczyńska Alina, Janowska Paula, Juszczak Anna, Kruk Piotr, Krupowicz Justyna, Marcinkiewicz Patrycja, Marcuch Katarzyna, Płuciennik Ewa, Wiczkowska Nina, Wietrzykowska Anna, Zacharska Agnieszka.

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

czerwiec 2018
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Znalezione obrazy dla zapytania zut ekonomia