jtemplate.ru - free extensions for joomla

1960-1967

 

1960
Bigos Kazimiera, Bukowska Stanisława, Gibowski Walerian, Gligurowski Stawre, Jagusz Józef, Jasiukowicz Władysław, Kacała Halina, Kiriakos Janis, Kulikowski Jan, Kuszel Eugeniusz, Kotnis Henryk, Matoszko Andrzej, Michalska Janina, Moliński Józef, Orwinowska Mirosława, Słodkowska Alina, Szkraba Jan, Warsamidis Wangelis.

1961
Baran Stanisława, Baszuk Olga, Bednarz Kazimierz, Biełowicz Jan, Brylewski Czesław, Czobodzińska Anna, Dziadkiewicz Jan, Godyński Ludwik, Mosiala Janina, Pawłowski Stanisław, Warzecha Jadwiga, Zawendowska Janina.

1962
Banach Urszula, Bzowska Lilia, Czarnojan Janina, Gierwiatowska Bogusława, Harach Nadzieja, Klimek Zofia, Krzepkowska Zofia, Kostiuk Ludmiła, Miller Karolina, Lak Józefa, Ludwiczak Krystyna, Matoszuk Zenobiusz, Maciejewska Kazimiera, Pazik Jerzy, Pomsta Józef, Wolski Tadeusz, Żaba Edward.

1963
Baszuk Roman, Brońska Elżbieta, Cegłowski Edward, Chodyniecka Zofia, Cierpikowska Janina, Groszek Erhard, Gliński Piotr, Jabłonowski Maciej, Jasińska Irena, Kuczys Kiejstut, Maciejewski Kazimierz, Majek Barbara, Miluch Józefa, Morawka Ryszard, Pasternak Janina, Popławska Jadwiga, Rzeuska Leokadia, Stefanowski Jerzy, Tessar Wojciech, Wodarczyk Danuta, Wybraniec Jerzy, Makaś Teresa.

1964
Barańska Danuta, Boczkowski Jan, Bryl Danuta, Czyleko Stanisław, Dudek Wacław, Dziaduch Tadeusz, Dzierżak Ryszard, Kacała Irena, Klupszo Bronisława, Koźbiał Jan, Krupa Roman, Łopion Zofia, Magdziak Anatol, Markuszewski Aleksander, Maciejewski Jerzy, Magierski Ryszard, Nawodna Elżbieta, Owsiana Marianna, Piotrowicz Barbara, Poźniak Krystyna, Radny Marek, Stefaniak Danuta, Szafoni Irena, Szydłowska Regina, Ślusarczyk Krystyna, Wasilewski Zbigniew, Wojciechowska Halina, Żegleń Maria.

1965
Astel Andrzej, Banasiak Andrzej, Banatowicz Jerzy, Bieniewicz Wanda, Brzeziński Michał, Brzozowska Irena, Buciak Czesław, Ciupa Alfred, Dawidowicz Jadwiga, Derda Urszula, Franczewska Wanda, Jakubowicz Maria, Jusza Wiktor, Juszkiewicz Maria, Karbowski Mieczysław, Klimko Halina, Kołoszyc Władysław, Król Edward, Krynicka Krystyna, Kucharski Krzysztof, Kurant Maria, Laskowska Janina, Leczkowska Teresa, Lewandowska Barbara, Lisiecka Helena, Ludwiczak Aniela, Łopion Bronisława, Majkut Jan, Mielczarek Henryk, Mysiak Ryszard, Nikitińska Teresa, Osmolak Bożena, Przybysz Ryszard, Petryniak Andrzej, Parczyński Zbigniew, Paradowska Halina, Rybak Wiesława, Sabat Stanisław, Sadlik Halina, Sikorski Stanisław, Soja Marinetta, Skórniewski Józef, Stefanowska Teresa, Szydłowska Maria, Ulas Barbara, Wnykowski Wiesław, Wojciechowska Krystyna, Więcław Marianna, Wierzbicka Lucyna, Zielińska Cecylia, Żygadło Maria.

1966
Bałachowska Barbara, Baszuk Bronisław, Borys Danuta, Cuch Alicja, Czuchrowska Krystyna, Dankowska Bogumiła, Dulski Mirosław, Duraj Janusz, Dziedzic Czesław, Foksowicz Janina, Furtak Krystyna, Gawrońska Leokadia, Glińska Elżbieta, Hreczuk Ludwika, Jaśnikowska Irena, Janiszewski Leszek, Juś Jerzy, Karyczak Elżbieta, Kliber Maria, Kucharska Anna, Kwiatkowska Jadwiga, Laskowska Jadwiga, Lisowska Regina, Misiaczek Genowefa, Miernik Teresa, Moryc Janina, Napierała Marian, Niedzwiecka Krystyna, Nowosat Halina, Olczak Danuta, Ołówek Halina, Ostrowska Teresa, Pilecka Emilia, Przybylak Włodzimierz, Rosiak Jerzy, Rosińska Wacława, Rosińska Anna, Staniaszek Eugenia, Storski Stanisław, Słonecka Danuta, Sobas Krystyna, Szabłowska Krystyna, Wiktorowicz Janina, Wilantewicz Regina, Włodarska Zenobia, Wojciechowski Ryszard, Zając Elżbieta, Zajdzik Jan, Zawadzka Danuta, Zawadzki Jan, Zdybel Feliksa, Zmaczyńska Jadwiga, Żarczyńska Jolanta, Żegleń Irena.

1967
Baryluk Stanisław, Byszkiewicz Helena, Bara Wiesław, Cyganek Danuta, Ćwiertnia Anna, Czuchrowska Elżbieta, Czekan Tadeusz, Czarnojan Helena, Dudek Krystyna, Dęga Bogdan, Dzierżak Henryk, Dichtaruk Irena, Domański Stefan, Chmiel Danuta, Chmiel Włodzimierz, Inglot Anna, Jaworska Teresa, Kosecka Teresa, Krzewińska Jolanta, Kuduk Eugeniusz, Kaczor Aleksandra, Kozakiewicz Stanisława, Lasek Jadwiga, Maryc Zdzisława, Molska Grażyna, Malińska Czesława, Małaczkowski Stanisław, Małaczkowski Roman, Niedźwiedź Janina, Narożański Antoni, Nowakowski Andrzej, Ołówek Wanda, Przetacznik Barbara, Pluskota Urszula, Płonka Zbigniew, Pawlik Krystyna, Pawłowska Barbara, Podleśny Jan, Rył Maria, Rumińska Roma, Rosiński Stanisław, Rejent Tadeusz, Radna Ewa, Soja Henryk, Świątek Ryszard, Stefaniak Piotr, Strybink Iwona, Sozańska Jadwiga, Szulc Maria, Szymańska Elżbieta, Szczotka Salomea, Typek Janusz, Wesołowski Ryszard, Wsuł Andrzej, Wójtowicz Grażyna, Weterle Ryszard, Wisławska Teresa, Waleriańczyk Anna, Zembrzycka Halina, Szymańska Ewa, Dichtaruk Alina, Włodarczyk Elżbieta, Wierucka Anna, Łopatka Elżbieta, Ostrowska Teresa, Rzepko Jadwiga, Włodarska Zenobia.

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.

czerwiec 2018
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Znalezione obrazy dla zapytania zut ekonomia