jtemplate.ru - free extensions for joomla

Kadra

Dyrektor szkoły - mgr Sławomir Głuszak
 wicedyrektor - mgr Aneta Czapiewska
wicedyrektor - mgr Agnieszka Sudakow

Lp.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

1.      

Antoniuk Joanna

 język niemiecki

2.      

Atoche Vasquez Anna

geografia, wos

3.      

Bednarczyk Anna

język polski

4.      

Bodys Eliza

fizyka

5.      

Boratyńska Dorota

wych. fizyczne

6.      

Cabańska Agata

bibliotekarz

7.      

Chodynicka Żaneta

matematyka

8.      

Cyrny Agnieszka

religia

9.      

Czapiewska Aneta

matematyka, informatyka

10.   

Dudkiewicz Jerzy

wych. fizyczne

11.   

Głuszak Sławomir

wych. fizyczne

12.   

Grzybińska Teresa

język niemiecki

13.   

Jadowska Małgorzata

biologia, wiedza o kulturze

14.   

Jaskuła Teresa

informatyka, zajęcia techniczne

15.   

Jonasik Robert

historia, wos

16.   

Karaczun Włodzimierz

geografia

17.   

Klimczyk-Śliwińska Anna

język polski

18.   

Kłonowska Dorota

matematyka, fizyka

19.   

Kokot Elżbieta

muzyka, plastyka

20.   

Kowalewska Anna

język polski

21.   

Kozakiewicz Zbigniew

wych. fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

22.   

Krawczyk Katarzyna

wych. Fizyczne

23.   

Król Małgorzata

biologia, wdż

24.   

Królewicz Barbara

pedagog

25.   

Lewicka-Musielak Blanka

język angielski

26.   

Lewicka-Siwek Joanna

język angielski

27.   

Małyska Aldona

historia, bibliotekarz

28.   

Matoszko Tomasz

wych. fizyczne

29.   

Menes Joanna

język angielski

30.   

Mielniczuk Lidia

geografia, etyka

31.   

Mikulska Natalia

religia

32.   

Obitko Angelika

język polski

33.   

Orczykowska Marta

język angielski

34.   

Panna Robert

instruktor

35.   

Piekarz Beata

matematyka, przedsiębiorczość

36.   

Piwowarski Radosław

wych. fizyczne, informatyka

37.   

Romanicz Sylwia

terapeuta pedagogiczny

38.   

Rudnicka Jolanta

logopeda

39.   

Ryngiewicz Magdalena

matematyka, przedsiębiorczość

40.   

Snoch Anna

świetlica, zajęcia artystyczne

41.   

Styczeń Renata

pedagog, matematyka

42.   

Sudakow Agnieszka

chemia

43.   

Szkraba Anna

język niemiecki

44.   

Szymańska-Walczak Halina

język niemiecki

45.   

Tobolska Aleksandra

chemia

46.   

Turek Agnieszka

język polski

47.   

Turkiel Jacek

historia

48.   

Wiewiórska-Kaczmarczyk Jolanta

język angielski

49.   

Wołek Lidia

religia

50.   

Zasada-Kosatka Bogusław

samoobrona

 

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

czerwiec 2018
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Znalezione obrazy dla zapytania zut ekonomia