jtemplate.ru - free extensions for joomla

Sukcesy 2010/2011

 

Rok szkolny 2010/2011
 

 
 
 
Dyplom laureata dla Anny Szurko za zajęcie 7 miejsca
w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki
 
 

 
 
Dyplom laureata dla Katarzyny Michalskiej za zajęcie 7 miejsca
w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki
 
 

 
 
Dyplom dla Tomasza Gada za zajęcie II miejsca w etapie okręgowym
konkursu "Honorowe Krwiodawstwo w oczach młodego grafika"
Opiekun: Alicja Sołtys
 

 
Dyplom dla Gimnazjum ZSO w Gryfinie za zajęcie II miejsca
w Wojewódzkich Zawodach Ratownictwa Powodziowego
Opiekun: Zbigniew Kozakiewicz

Dyplom dla ZW LOK Szczecin za zajęcie VI miejsca w klasyfikacji zespołowej szkół ponadgimnazjalnych XLIX Fianłu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Morskiej
Opiekun: Zbigniew Kozakiewicz
 

Dyplom dla Wojciecha Juszkiewicza za zajęcie IV miejsca w XI Wojewódzkim Konkursie PARTNERSTWO EDUKACJI I PRZEMYSŁU
Opiekun: Alicja Sołtys
 

Dyplom dla Sary Idczak za wyróżnienie
w V edycji Konkursu Fotograficznego "Walory Przyrodnicze Gminy Gryfino"
Opiekun: Teresa Jaskuła
 

Dyplom dla Jakuba Wosia za zajęcie II miejsca
w V edycji Konkursu Fotograficznego "Walory Przyrodnicze Gminy Gryfino"
Opiekun: Teresa Jaskuła
 

Dyplom dla Justyny Żebiełowicz za zajęcie I miejsca
w V edycji Konkursu Fotograficznego "Walory Przyrodnicze Gminy Gryfino"
Opiekun: Teresa Jaskuła
 

Dyplom dla Pauliny Wrzesińskiej za wyróżnienie
w V edycji Konkursu Fotograficznego "Walory Przyrodnicze Gminy Gryfino"
Opiekun: Teresa Jaskuła
 

Dyplom dla Piotra Żebiełowicza za zajęcie II miejsca
w V edycji Konkursu Fotograficznego "Walory Przyrodnicze Gminy Gryfino"
Opiekun: Teresa Jaskuła
 

Dyplom dla Julity Drąg za zdobycie wyróżnienia w konkursie plastycznym
zorganizowanym z okazji 165 rocznicy urodzin Henryka Sienkiewicza
Opiekun: Teresa Jaskuła
 

Dyplom dla Emilii Kosny za zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym
zorganizowanym z okazji 165 rocznicy urodzin Henryka Sienkiewicza
Opiekun: Teresa Jaskuła
 

Dyplom dla Sary Idczak za zajęcie II miejsca w konkursie plastycznym
zorganizowanym z okazji 165 rocznicy urodzin Henryka Sienkiewicza
Opiekun: Teresa Jaskuła
 

Dyplom dla Natalii Balcerek za zajęcie V miejsca w Eliminacjach Powiatowych
Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"
w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
opiekun: Zbigniew Kozakiewicz

 
Dyplom i nagrody rzeczowe dla drużyny gimnazjum w składzie: Sara Idczak kl. 3d, Michał Szkudlarek kl. 3 , Bartka Wojtasa kl.3a za zajęcie II miejsca w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego".
Opiekun:Teresa Jaskuła
 
 

 
Dyplom dla Zuzanny Siwek z kl. 3 b Gimnazjum za zajęcie I miejsca w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza" - w kategorii "Gimnazjalista".
Opiekun: Teresa Jaskuła

 
Dyplom dla Michała Stasiaka z kl. 3d LO za zajęcie I miejsca w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza" - w kategorii "Licealista".
Opiekun: Dorota Chojnacka
 

 
Dyplomy wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza" otrzymują: Maria Żelach kl. 3b, Marta Dylewska kl.2d, Dorota Nowak kl. 2b, Monika Rupental kl.2c, Wojciech Juszkiewicz kl.3a, Paulina Będkowska kl. 3a.
Opiekun: Teresa Jaskuła
 

 
Dyplomy wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza" otrzymują: Adam Kucharczyk kl. 3 c LO, Julita Drąg kl. 2 c LO, Kamil Kokot kl.2 c LO, Michał Chojnacki 1c, Wiktoria Kluczenko kl. 3c, Klaudia Tucka kl.1b, Adrian Idczak kl. 1a, Michalina Nowakowska kl.2d, Łukasz Kamiński 3d, Ernest Maszczyk kl.3b.
Opiekun: Dorota Chojnacka
 

 
Katarzyna Januszewska z kl II c LO otrzymała Stypendium Rady Ministrów na rok szkolny 2010/2011.
Wych. p. Anna Wójcik-Pawłowska

 
Radosław Makowiecki z kl. 3d gim. otrzymał tytuł finalisty
Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego dla uczniów gimnazjum.

Opiekun p. Teresa Jaskuła.

 
Radosław Makowiecki z kl. 3d gim. otrzymał tytuł laureata Przedmiotowego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół gimnazjalnych.
Opiekun: Halina Szymańska-Walczak

 
Dyplom dla Kamili Prokopskiej za zajęcie III miejsca
w Elimacjach Powiatowych
Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"
w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.
Opiekun: Zbigniew Kozakiewicz

 
Dyplom dla Wojciecha Juszkiewicza za zajęcie V miejsca
w Eliminacjach Powiatowych
Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"
w kategorii szkół gimnazjalnych.
Opiekun: Zbigniew Kozakiewicz

 
Maciej Bukowski z kl. 3c gim. otrzymał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół gimnazjalnych.
Opiekun p. Teresa Jaskuła.

 
Dyplom dla Marty Korpyty za zajęcie I miejsca indywidualnie
w grupie Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych
w Wojewódzkich Eliminacjach XLVIII Młodzieżowego Konkursu Wiedzy Morskiej
pn. "Polska Marynarka Wojenna a Historia Wybrzeża Polskiego".
Opiekun: Zbigniew Kozakiewicz

 
Dyplom dla Patrycji Pałki za zajęcie I miejsca indywidualnie
w grupie Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych
w Wojewódzkich Eliminacjach XLVIII Młodzieżowego Konkursu Wiedzy Morskiej
pn. "Polska Marynarka Wojenna a Historia Wybrzeża Polskiego".
Opiekun: Zbigniew Kozakiewicz

 
Dyplom dla Bartosza Pawlaka za zajęcia I miejsca indywidualnie
w grupie Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych
w Wojewódzkich Eliminacjach XLVIII Młodzieżowego Konkursu Wiedzy Morskiej
pn. "Polska Marynarka Wojenna a Historia Wybrzeża Polskiego".
Opiekun: Zbigniew Kozakiewicz

 
Dyplom dla drużyny reprezentującej ZSO w Gryfinie za zajęcie III miejsca w IV Powiatowym Konkursie Mitologicznym.

 
Dyplom dla drużyny złożonej z Anety Barcikowskiej i Anny Kobus z klasy II B LO
reprezentującej ZSO w Gryfinie za zajęcie III miejsca w I Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego "Wissen Macht Schlau".

Opiekun: Joanna Antosiuk

 
Dyplom dla Emila Chróściaka za zajęcie I miejsca
w konkursie dziennikarskim "Moje korzenie".

 
Tytuł finalisty olimpiady i 10 miejsce w finale VII Europejskiej Olimpiady Społeczno-Prawnej dla ŁUKASZA PAWŁOWSKIEGO z klasy III u
Opiekun merytoryczny: Lidia Mielniczuk

 
Dyplom dla Przemysława Majewskiego z kl. IIID LO oraz Pawła Urbanowicza z kl. IIA LO
za zajęcie III miejsca w Powiatowej Licealiadzie w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców

 
Dyplom dla Katarzyny Januszewskiej z kl. IIC LO, Justyny Migowicz z kl. IIA LO oraz Kingi Wegner z kl. IB
za zajęcie I miejsca w Powiatowej Licealiadzie w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt

 
Wyróżnienie dla Justyny Awdymirzec z kl. III b gim.
w IX edycji Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego "Leśne Pejzaże" pn. "Sosna - królowa polskich lasów"
Opiekun: Teresa Jaskuła

 
Dyplom dla Kamila Klepadło z kl. II d gim.
za zajęcie I miejsca w XIV Międzynarodowym Biegu Ulicznym "O Sztachetkę- Płoty 2010"
w kategorii gimnazjalistów klas I-II.
Opiekun: Zbigniew Kozakiewicz

 
Wyróżnienie dla Marty Dylewskiej z II d gim.
w III Szczecińskim Konkursie Fotograficznym pn. "Drzewo w obiektywie mojego aparatu" za zdjęcie pt. "Drewno".
Opiekun: Teresa Jaskuła
 
 
 
 
 

Cyrtyfikat SZLACHETNA PACZKA dla ZSO w Gryfinie.
W imieniu abdarowanej Rodziny dziękuję za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka
Prezes Zarządu Stowarzyszenia WIOSNA

 


Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

sierpień 2018
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Znalezione obrazy dla zapytania zut ekonomia