jtemplate.ru - free extensions for joomla

Sukcesy 2009/2010

 

Rok szkolny 2009/2010

 

 
 
 
Radosław Makowiecki kl. 2d gim.
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego dla Uczniów Gimnazjum.
Opiekun: Teresa Jaskuła.
 
Wojciech Juszkiewicz kl. 2a gim.
Zwycięzca Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań...".
Opiekun: Teresa Jaskuła
 
Sara Idczak kl. 2 d gim.
Zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań...".
Opiekun: Teresa Jaskuła
 
Natalia Kostov kl. 1a gim.
Otrzymała III wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań...".
Opiekun: Teresa Jaskuła
 
Justyna Kluczenko kl. 2d gim.
Otrzymała IV wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań...".
Opiekun: Teresa Jaskuła
 
Emilia Kosna kl. 2a gim.
Otrzymała II wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań...".
Opiekun: Teresa Jaskuła
 
Radosław Makowiecki kl. 2d gim.
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Uczniów Gimnazjum.
Opiekun: Halina Szymańska
 
Dawid Senko kl. 1bLO
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Multimedialnego "Płeć a tytoń".
Opiekun: Teresa Jaskuła
 
Robert Magdziarz kl. 2c LO
13 finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Geograficznej Olimpiada Geograficzna
Opiekun: Anna Atoche Vasquez
 
Przemysław Głuszak, Sara Idczak, Łukasz Gałek kl. 2d i 2b gim.
Zajęli I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.
Opiekun: Teresa Jaskuła
 
Przemysław Głuszak, Sara Idczak, Adrian Stasiewicz kl. 2d i 2c gim.
Zajęli IV miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.
Opiekun: Teresa Jaskuła
 
Adam Goj kl. 2c LO
Zajął I miejsce i otrzymał I wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Naturalnie Powiat Gryfiński".
Opiekun: Teresa Jaskuła
 
Bartosz Pawlak, Patrycja Pałka kl. 2c LO
Zajęli I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Morskiej "Polska Marynarka Wojenna a Historia Wybrzeża Polskiego".
Opiekun: Zbigniew Kozakiewicz
 
Jacek Wejdygier, Paulina Sawicka, Olimpia Karyczak, Łukasz Kamiński kl. 2 LO
Zajęli II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Morskiej "Polska Marynarka Wojenna a Historia Wybrzeża Polskiego".
Opiekun: Zbigniew Kozakiewicz
 
Łukasz Kamiński, Bartosz Pawlak, Patrycja Kopytko kl. 2 d gim i 2c LO
Zajęli I miejsce w Powiatowym Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy.
Opiekun: Zbigniew Kozakiewicz
 
Sabina Kluczenko kl. 1c LO
Zajęła V miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".
Opiekun: Zbiegniew Kozakiewicz
 
Aleksandra Waszczyk kl. 1a gim.
Otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza".
Opiekun: Teresa Jaskuła
 

 

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

sierpień 2018
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Znalezione obrazy dla zapytania zut ekonomia