jtemplate.ru - free extensions for joomla

2012

Rok szkolny 2011-2012

Kl. III a LO

Balcerek Natalia, Baran Paulina, Brodacka Sylwia, Chróściak Miłosz, Gęsiak Ewelina, Grad Marta, Gralak Monika, Jóźwin Magdalena, Krzewiński Jakub, Łacińska Mirella, Markiewicz Piotr, Mielnik Iwona, Migowicz Justyna, Najgebaur Patrycja, Paszkowski Bartosz, Prokopska Kamila, Stawach Natalia, Śliwka Aleksandra, Urbanowicz Paweł, Wąsik Bartłomiej, Zając Aneta.

Kl. III b LO

Barcikowska Aneta Marta, Berdzik Marta, Całkiewicz Agata, Czajka Amanda, Doryń Magdalena, Kluczenko Sabina, Kobus Anna Maria, Lewandowski Łukasz, Lisiecka Karolina, Łachut Gabriela Magdalena, Sadowski Przemysław, Strzałka Patryk, Urbaniak Natalia, Maciejewska Pamela, Kuzienko Ewelina, Czernych Anna.

Kl. III c LO

Baranowska Monika, Drąg Julita, Januszewska Katarzyna, Kąkolewska Karina, Kłobut Monika, Konarska Iwona, Konikowska Justyna, Letka Karolina, Mrozek Michał, Mysiak Przemysław, Nowicka Agata, Pałka Patrycja, Potenalska Adrianna, Rutkiewicz Sylwia, Senko Dawid, Sidnek Katarzyna, Sołtysińska Paulina, Waś Dominik

Kl. III d LO

Boś Alan Adrian, Gęślowski Marcin, Gwiazda Kamila Natalia, Jurczyszyn Sandra, Jusis Monika Sylwia, Kadłubek Elwira Alicja, Kostuchowska Anita, Kwapisz Grzegorz Wiesław, Piechowicz Paulina, Porowska Noemi, Rogala Dawid Józef, Solińska Ewelina Ewa, Starzyński Tomasz Krzysztof, Trębacz Marek Jarosław, Windak Patryk, Wiśniewska Justyna, Wojtuniak Patryk Andrzej, Zarusińska Anna,

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

kwiecień 2018
pwścpsn
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Znalezione obrazy dla zapytania zut ekonomia