jtemplate.ru - free extensions for joomla

2012

Rok szkolny 2011-2012

Kl. III a LO

Balcerek Natalia, Baran Paulina, Brodacka Sylwia, Chróściak Miłosz, Gęsiak Ewelina, Grad Marta, Gralak Monika, Jóźwin Magdalena, Krzewiński Jakub, Łacińska Mirella, Markiewicz Piotr, Mielnik Iwona, Migowicz Justyna, Najgebaur Patrycja, Paszkowski Bartosz, Prokopska Kamila, Stawach Natalia, Śliwka Aleksandra, Urbanowicz Paweł, Wąsik Bartłomiej, Zając Aneta.

Kl. III b LO

Barcikowska Aneta Marta, Berdzik Marta, Całkiewicz Agata, Czajka Amanda, Doryń Magdalena, Kluczenko Sabina, Kobus Anna Maria, Lewandowski Łukasz, Lisiecka Karolina, Łachut Gabriela Magdalena, Sadowski Przemysław, Strzałka Patryk, Urbaniak Natalia, Maciejewska Pamela, Kuzienko Ewelina, Czernych Anna.

Kl. III c LO

Baranowska Monika, Drąg Julita, Januszewska Katarzyna, Kąkolewska Karina, Kłobut Monika, Konarska Iwona, Konikowska Justyna, Letka Karolina, Mrozek Michał, Mysiak Przemysław, Nowicka Agata, Pałka Patrycja, Potenalska Adrianna, Rutkiewicz Sylwia, Senko Dawid, Sidnek Katarzyna, Sołtysińska Paulina, Waś Dominik

Kl. III d LO

Boś Alan Adrian, Gęślowski Marcin, Gwiazda Kamila Natalia, Jurczyszyn Sandra, Jusis Monika Sylwia, Kadłubek Elwira Alicja, Kostuchowska Anita, Kwapisz Grzegorz Wiesław, Piechowicz Paulina, Porowska Noemi, Rogala Dawid Józef, Solińska Ewelina Ewa, Starzyński Tomasz Krzysztof, Trębacz Marek Jarosław, Windak Patryk, Wiśniewska Justyna, Wojtuniak Patryk Andrzej, Zarusińska Anna,

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

wrzesień 2020
pwścpsn
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Strona ZUT Szczecin