jtemplate.ru - free extensions for joomla

ZSO Gryfino - Dokumenty szkolne

 

STATUT

ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GRYFINIE

 

WEWNĄTRZSZKOLNY SYSTEM OCENIANIA 

W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

 

 

 

REGULAMIN REALIZACJI PROJEKTU EDUKACYJNEGO W GIMNAZJUM NR 2 W GRYFINIE

 

KARTA PRACY ZESPOŁU

 

Informacja - wyprawka szkolna

Wniosek - wyprawka

 

REGULAMIN KLAS MUNDUROWYCH
w I Liceum Ogólnokształcącym

 

REGULAMIN WYPOŻYCZANIA PODRĘCZNIKÓW
w Gimnazjum Nr 2

 

Informacja RODO

 

zgodna z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

1. Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących, ul. Niepodległości 16, 74-100 Gryfino, tel. 91 416 20 65, poczta e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

2. Dane Inspektora Ochrony Danych: tel.: 91 416 29 53

3. Dane osobowe i wizerunek są przetwarzane w celu realizowania zadań statutowych szkoły: dydaktycznych, wychowawczych, opiekuńczych oraz w celu publikowania na stronie internetowej szkoły oraz na szkolnym Facebooku informacji o udziale uczniów w różnych przedsięwzięciach, o udziale w konkursach wiedzy i w zawodach sportowych na etapie szkolnym, międzyszkolnym i ogólnopolskim, apelach i uroczystościach szkolnych, festynach, wycieczkach, akcjach charytatywnych itp. podczas całego okresu nauczania.

4. Odbiorcami danych osobowych są: osoby uprawnione, pracownicy szkoły, organ prowadzący, organ nadzorujący szkołę, kuratorzy sądowi, sądy.

5. Dane osobowe mogą być udostępniane innym upoważnionym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych. Odbiorcami mogą być:

a) podmioty, które przetwarzają dane osobowe w imieniu administratora na podstawie zawartej z nim umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych;
b) podmioty upoważnione do odbioru danych osobowych na podstawie odpowiednich przepisów prawa.

6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres określony w przepisach prawa oświatowego oraz przepisach związanych z archiwizacją.

7. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

8. Jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, każdy ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

9. Każdemu przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna się, iż przetwarzanie przez Administratora danych osobowych narusza przepisy dot. ochrony danych osobowych.

10. Dane osobowe nie będą poddawane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym również profilowaniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

sierpień 2018
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Znalezione obrazy dla zapytania zut ekonomia