jtemplate.ru - free extensions for joomla

 

I LO
ul. Niepodległości 16

74-100 Gryfino

tel. 91 416-20-65

Sekretariat czynny:

Pn - Pt:

8:00 - 15:00

 

Dzwonki:

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:45 - 10:30

4. 10:45 - 11:30

5. 11:35 - 12:20

6. 12:35 - 13:20

7. 13:25 - 14:10

8. 14:15 - 15:00

9. 15:05 - 15:50

 

Kadra pedagogiczna

Kadra pedagogiczna

Kadrę pedagogiczną I Liceum Ogólnokształcącego im. Aleksandra Omieczyńskiego w Gryfinie stanowi 44 nauczycieli w tym:

Dyrektor mgr  Sławomir Głuszak 

Wicedyrektor - mgr Aneta Czapiewska

Wicedyrektor - mgr  Żanea Chodynicka

Pedagog szkolny - mgr Barbara Królewicz 

Pedagog szkolny - mgr Iwona Brokmeier

Szkolny doradca zawodowy - mgr Lidia Mielniczuk   

 

Lp.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

1.     

Adamczyk Gabriela

matematyka

2.     

Antoniuk Joanna

język niemiecki

3.     

Atoche Vasquez Anna

geografia, wos

4.     

Bednarczyk Anna

język polski

5.     

Bodys Eliza

fizyka

6.     

Boratyńska Dorota

wych. fizyczne

7.     

Brokmeier Iwona

pedagog

8.     

Cabańska Agata

bibliotekarz

9.     

Chodynicka Żaneta

matematyka

10.  

Czapiewska Aneta

matematyka, informatyka

11.  

Dudkiewicz Jerzy

wych. fizyczne

12.  

Głuszak Sławomir

wych. fizyczne

13.  

Gradowska Marzena

religia

14.  

Haraf Dariusz

religia

15.  

Janowska-Przybylak Kinga

język polski

16.  

Jaskuła Teresa

informatyka

17.  

Jonasik Robert

historia, wos

18.  

Kaczmarczyk Jolanta

język angielski

19.  

Klimczyk-Śliwińska Anna

język polski

20.  

Kłonowska Dorota

matematyka, fizyka

21.  

Michońska Magdalena

biologia

22.  

Kozakiewicz Zbigniew

wych. fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

23.  

Król Małgorzata

biologia, wdż

24.  

Królewicz Barbara

pedagog

25.  

Kurcewicz Wojciech

język angielski

26.  

Lewicka Blanka

język angielski

27.  

Małyska Aldona

historia, bibliotekarz

28.  

Matoszko Tomasz

wych. fizyczne

29.  

Mielniczuk Lidia

geografia, etyka

30.  

Obitko Angelika

język polski

31.  

Orczykowska Marta

język angielski

32.  

Piwowarski Radosław

wych. fizyczne, informatyka

33.  

Przybyło Sławomira

matematyka

34.  

Romanicz Sylwia

terapeuta pedagogiczny

35.  

Rudnicka Jolanta

logopeda

36.  

Ryngiewicz Magdalena

matematyka

37.  

Snoch Anna

świetlica, plastyka

38.  

Szkraba Anna

język niemiecki

39.  

Szymańska-Walczak Halina

język niemiecki

40.  

Tobolska Aleksandra

chemia

41.  

Turek Agnieszka

j. polski

42.  

Turkiel Jacek

historia

43.  

Zasada-Kosatka Bogusław

samoobrona

 

 

 

 

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

maj 2021
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Strona ZUT Szczecin