jtemplate.ru - free extensions for joomla

2020

Przyszli  absolwenci      Rok szkolny 2019-2020

Kl. III a LO
 

Bodys Dominika, Karasińska Klaudia, Kołtek Aleksandra Janina, Krzebiatkowski Kacper Hubert, Krzyżanowska Wiktoria, Kurkowski Piotr Marcin, Łopata Julia, Malec Gabriela, Micał Oliwia, Mielnik Grzegorz, Ruszczycka Nikola, Swacha Paulina, Świebioda Dominika Kasandra, Treiszta Kacper Marek, Urbańska Katarzyna Alicja, Waś Natalia, Wawrzyńczyk Julia Aleksandra, Zacharewicz Katarzyna

Kl. III b LO

Augustyn Martyna, Biel Jakub Robert, Błaż Rafał Wiktor, Chilewski Szymon Kamil, Dejewska Weronika, Gębarowski Aleksander, Heda Jakub Dominik, Jaworska Hanna Joanna, Korczyńska Rozalia, Łukaszewicz Damian, Mądrzycki Dorian Adam, Partyka Piotr, Przetak Jakub, Puchała Katarzyna, Sanecka Julia Marcelina, Szymańska Martyna.

Kl. III c LO

Drela Dominika Ewa, Działkowska Zuzanna Teresa, Felicki Przemysław, Gil Wojciech Bogusław, Kaluba Weronika Manuela, Kupiński Damian, Łuczak Magdalena, Maciąg Michał, Nazar Maria Nadzieja, Prusak Wiktoria, Skroń Klaudia Justyna, Szulc Julia, Śmiałek Katarzyna, Thiefs Roxana, Tomaszewska Marta Wiesława, Trzciński Eryk Stanisław, Wiczkowski Christopher, Zimoląg Patryk.

Kl. III d LO

Baranowska Jowita Martyna, Betlej Weronika Daria, Bogdanowicz Aleksandra Marzena, Bosy Julia, Goźlińska Olga Alicja, Jakowczyk Julia Martyna, Kosiorek Miłosz, Lewandowska Aleksandra, Majek Magdalena Julianna, Mazur Julia Irena, Mitrowska Weronika, Senko Wiktoria Elżbieta, Staruk Karolina, Stawierej Damian Józef, Stelmach Alicja, Tobolska Gabriela, Witek Konrad Dawid, Trzcińska Zuzanna.

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

luty 2020
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Strona ZUT Szczecin