jtemplate.ru - free extensions for joomla

2019

Rok szkolny 2018-2019

Kl. III a LO

Bończuł Estera, Bulsa Emilia, Chroma Wiktoria, Ciepłucha Franciszek, Czajkowska Roksana, Frelich Agata, Gąsiorowska Natalia, Góralski Karol, Juruć Natalia, Kawka Wiktoria, Kosmalski Wojciech, Kwok Paulina, Matuszewska Aleksandra, Mosiejczuk Alicja, Olejnik Julia, Pluskota Aldona, Radke Wiktoria, Rzechółka Bartosz, Sygniewicz Marta, Siwek Natasza, Szeptach Paulina, Śniegowska Natalia, Wojtiuk Julita, Zatorski Damian, Ziemska Karolina, Ziółkowska Izabela, Ciężki Bartosz

 

Kl. III b LO

Baraniecki Łukasz, Boczek Julia, Gała Oskar, Gorczyca Gabriela, Goreniak Wiktoria, Górski Kacper, Grzegorczyk Julia, Kaberow Adam, Kożan Patryk, Krzywaźnia Anna, Lewińska Justyna, Mikołajczak Marcelina, Natanek Aleksandra, Osowska Julia, Podolski Kamil, Pomiarowska Weronika, Przywojski Michał, Rusak Katarzyna, Sołtysiak Aleksander, Salinger Sandra, Stasiowska Dominika, Stróżyk Maja, Szyszko Kamil, Śliwka Gabriela, Treiszta Joanna, Urbanek Aleksandra, Wachowska Wiktoria, Wiech Robert, Wójcikowska Justyna, Zawierucha Natalia, Zembik Jan, Zembik Michalina, Zielińska Marta

 

Kl. III c LO

Białek Natalia, Błaszczyk Julia Weronika, Chludzińska Weronika, Chruścińska Julia, Domańska Ewa Krystyna, Gielnik Jessica, , Jędraszczyk Hubert, Kowalczyk Małgorzata, Kowalska Aleksandra Elżbieta, Kuś Wiktoria, , Pasieka Robert Marek, Podsiadły Mateusz, Rawdanowicz Eryk, Sawicki Kacper, Stefaniuk Weronika Anna, Szewczyk Sebastian, Szuszkiewicz Kamil Przemysław, Szymańska Weronika Oliwia, Świdnicka Karolina, Tylutka Kamila, Wróbel Zauzanna

 

 

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

sierpień 2019
pwścpsn
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Znalezione obrazy dla zapytania zut ekonomia